Pon - Pet: 7:00 - 15:00

ZAPOSLITEV

Razpisujemo prosto delovno mesto:

Ključavničar (črno/inox) (m/ž)

Opis del:

  • izdelava vrat in ograj,
  • znanje splošnih ključavničarskih del,
  • znanje izdelave in sestave strojnih delov in elementov,
  • montaža izdelkov na terenu,
  • skrb za red in čistočo na delovnem mestu

Pričakujemo:

  • sposobnost branja načrtov,
  • delavnost, natančnost, samostojnost in odgovornost,
  • zagotavljanja kvalitete izvedenih del,
  • vozniški izpit B kategorije

Kaj nudimo:

  • zaposlitev v stabilnem podjetju
  • urejene delovne pogoje
  • zaposlitev za določen čas (6 mesecev)
  • možnost zaposlitve za nedoločen čas
  • strokovno izobraževanje in usposabljanje

Delovno razmerje bomo s kandidatom sklenili za določen čas, s polnim delovnim časom in možnostjo podaljšanja za nedoločen čas.
Kraj opravljanja dela Mengeš.

Prijave z vašimi kontakti (tel. številka, elektronski naslov) in opisom dosedanjih izkušenj pričakujemo na naslov:

Metal-profil d.o.o., Podgorje, Korenova cesta 11, 1241 Kamnik P.E. Mengeš, Gorenjska cesta 18, 1234 Mengeš

tel.:+386 1 777 02 71,

 e-mail: marija.juhant@metal-profil.si

Tehnični risar – konstruktor
(veljavnost razpisa do 23. 4. 2018)

Družba Metal-profil d. o. o. vabi novega sodelavca k sodelovanju na delovno mesto Tehnični risar – konstruktor.

Opis delovnega mesta:

  •  izdelava tehničnih risb – načrtov za izdelavo in postavitev jeklenih konstrukcij, tehnološke in stojne opreme, vrat, ograj in drugih kovinskih izdelkov.

  • V. stopnjo strokovne izobrazbe tehnične smeri (ali višjo)
  • poznavanje računalniških programov za konstruiranje kovinskih konstrukcij (zaželeno CREO ali SolidWorks)
  • znanje tujih jezikov
  • želja po samostojnem delu,
  • natančnost, fleksibilnost in odgovornost
  • vozniški izpit B

Nudimo:

  • enoizmensko delo,
  • zaposlitev za nedoločen čas s trimesečnim poizkusnim delom,
  • delo v urejenem delovnem okolju,
  • delo v prijetnem kolektivu
  • možnost izobraževanja in napredovanja

Prijave z vašimi kontakti (tel. številka, elektronski naslov) in opisom dosedanjih izkušenj pričakujemo do 23. 4. 2018 na naslov:

NASLOV ZA PRIJAVO:

Metal-profil d.o.o., Podgorje, Korenova cesta 11, 1241 Kamnik
P.E. Mengeš, Gorenjska cesta 18, 1234 Mengeš